Interiérové dveře

Interiérové dveře

Vytváříme dveře se zárubněmi i bez zárubní, po celé ČR, se zaměřením a montáží v terénu. Můžeme vyhotovit návrh, nebo dát na výběr z již existujících designů. Poradíme, jaký typ dveří se hodí do vašeho interiéru. Doporučíme vám, který z kvalitních materiálů v nabídce by se hodil speciálně pro vás. Poradíme, v jaké fázi stavby či rekonstrukce je potřeba vybrat dveře a kdy začít s jejich instalací v interiéru. Pomůžeme zařídit restaurování, opravu či repasování stávajících dveří. Dodáme dveře do již vyhotovených zárubní.

Proč interiérové dveře od nás?

Při navrhování klientů jsme vždycky došli k závěru, že raději necháme vyrobit vlastní dveře, než vybírat ze stávajících modelů sériové výroby na trhu. Navrhnout dveře na míru danému prostoru, se vždycky ukázalo jako nejlepší řešení, které je překvapivě srovnatelné s nákupem, dopravou a montáží sériových kusů. Zároveň jsme nebyli spokojeni se stávající nabídkou interiérových dveří na trhu. Poté, co jsme vlastními dveřmi zaplnili desítky interiérů, jsme se rozhodli, že tuto službu uvedeme na trh i pro ostatní zájemce.

Jaké dveře u nás můžete získat?

Nabízíme dveře se zárubněmi, ať už obložkové dveře, nebo u nás pořídit také bezobložkové dveře. Do vašich interiérů dodáme falcové dveře i bezfalcové, stejně tak dveře s dalšími typy otevírání, jako například posuvné dveře, otočné nebo lítačky. U nás můžete pořídit dveře s nadsvětlíkem, zabýváme se nejen dveřmi s typizovanými rozměry, ale vyrobíme i atypické, například vysoké dveře. Pracujeme s kvalitními materiály dveří. Pomůžeme s repasováním či zprostředkováním restaurování stávajících či koupí starožitných dveří.

Dveře se sdruženou zárubní

Kdy začít shánět dveře do interiéru?

Dodací lhůta dveří je zpravidla 4-6 týdnů od zadaní výroby, tedy po případné konzultaci s architektkou a zaměření.

Interiérové dveře

Modelový průběh zakázky

Na počátku spolupráce doporučujeme placenou konzultaci s naší architektkou, díky níž můžete vybrat funkčně, esteticky i finančně nejvýhodnější řešení. Následuje zaměření stavebních otvorů, případně můžeme zprostředkovat i jejich úpravu, dále výroba, přeprava hotových dveří do interiéru a na konec montáž.

Ceny interiérových dvěří

Cena dveří se zpravidla skládá z výroby samotných dveří, kování a případně dalších doplňků, dopravy a montáže. Více na stránce kalkulace a ceník interiérových dveří.

Záruka interiérových dveří

Na interiérové dveře od nás můžeme nabídnout až pětiletou záruku. Musí se však jednat o dveře montované v interiéru naší společností či partnerskou firmou.

IČ: 291 29 222, DIČ: CZ29129222, Sídlo firmy: Na Valech 289/4, 160 00, Praha 6 - Hradčany, Telefon: +420 603 308 610
Internet Art