Reverzní dveře

Reverzní dveře jsou druhem obložkových dveří, které jsou specifické opačným směrem otevírání v porovnání s běžnými obložkovými dveřmi. Reverzní dveře se totiž neotevírají směrem od zárubně, ale naopak dovnitř. Výhodou reverzních dveří tak může být úspora prostoru, a to zejména v interiéru s tlustými zdmi.

 

Pro tento typ dveří je také charakteristické, že v zavřeném stavu připomínají bezfalcové dveře, tedy že jsou v jedné úrovni se zárubněmi.

 

Reverzní dveře totiž ukrojí méně prostoru z místnosti, protože značná část jejich objemu se skryje ve zdi. Pro dveře s otevíráním opačným směrem je samozřejmě potřeba mít odlišný typ zárubně a speciální panty. Také s tímto typem dveří a jejich využitím v interiéru máme zkušenost. Reverzní dveře dokážeme navrhnout a realizovat v atypických rozměrech.

 

Pokud nevíte, zda se reverzní dveře hodí do vašeho interiéru, neváhejte nás kontaktovat a my vám poradíme, jaký typ dveří a zárubní se hodí do daného prostoru. Zakázky na design, výrobu i montáž dveří a zárubní realizujeme po celé České republice.

IČ: 291 29 222, DIČ: CZ29129222, Sídlo firmy: Na Valech 289/4, 160 00, Praha 6 - Hradčany, Telefon: +420 603 308 610
Internet Art